אודות

שלום רב,

אנו ב"איינסיד מדיה" מתמחים משנת 1999 במתן פתרונות  ובניהול פרויקטים בתחום הדפוס פרסום ומוצרי קד"מ מטרתנו היא לתת מענה לביקוש הרב שנוצר לפתרונות שיווקים ולמוצרי קד"מ .

אנו "באיינסיד מדיה" מתמחים בעיצוב ופיתוח מוצרים ייחודים ומתן דגש על קונספט ייחודי לכל מוצר  בהתאם מושלמת לצרכי הלקוח. השירותים והמוצרים שלנו מבוססים  על  וניסיון של שנים רבות בתחום מוצרי הדפוס והקד"מ תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ביותר על מנת ליצור את המוצר המושלם.

אנו אוהבים להקשיב ולהתאים ללקוח ולתת למוצר שלו ערך מוסף עליד דמיון ויצירתיות על אנשי הייעוץ שלנו ,אנו מאמינים שאין דבר לא אפשרי "אין דבר העומד בפני הרצון " לנו אין שום מגבלות וגבולות אנו נייצר ונעצב כל מוצר שהלקוח יחפץ בו תחת מגבלות נתונות ועמיד בלוח זמנים.

אנו "באיינסיד מדיה"  אוהבים לתת את הלב והנשמה עבור כל לקוח ולקוח , אנו מאמינים שיש צורך במוצרים ייחודים עם קשר רגשי על מנת לקרב בין העסק ללקוח, מוצרים עם רעיון וקונספט.

אנו מתכננים יחד כל שלבי הייצור עם לקוחותינו ונותנים להם להיות שותפים מלאים לתהליך הייצור והתכנון , במקרים רבים הלקוח מקבל דוגמא/דגם למוצר שהוא מזמין. במידת הצורך אנו משנים ומעצבים לפי דרישות הלקוח .

אנו מעצבים ומייצרים את מרבית מוצרינו תחת קורת גג אחת ! אנו מסוגלים לספק מוצרים והזמנות  תוך 24 שעות !

מכוון שאיננו תלויים בקבלני משנה ובספקים חיצונים ,אנו מפתחים מייצרים ומייבאים את מוצרי הדפוס והפרסום בעצמנו.

כל המוצרים עוברים תהליך את מיון וביקורת לפני אריזתם , קיימת הקפדה רצינית על איכות המוצרים ותקינותם , הקפדה על כל פרט ופרט העיצוב האריזה השקית והמשלוח שיגיע בזמן

המוצרים המוצגים אינם למכירה אלא לדוגמא

להצעת מחיר

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

מספר טלפון (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

Call Now Button